Přeskočit na hlavní obsah

Chcete prodat nebo pronajmout nemovitost? Svěřte nám ji. 

Jsme kapitálově silná společnost s dlouholetými zkušenostmi na trhu. Uděláme odborný odhad tržní ceny tak, abyste vydělali a zároveň nemovitost rychle prodali.

Zprostředkováváme nákup a prodej, pronájem či podnájem nemovitostí. Provedeme vás úspěšně celým procesem koupě/prodeje vaší nemovitosti a zajistíme vše potřebné – od inzerce přes právní a administrativní servis, odborné prohlídky a poradenství, asistence při přepisu médií až po předání.

Vyřešíme vaši nepříjemnou dluhovou situaci, prodej nemovitosti zatížené exekucí, zástavou či jiným omezením dispozičních práv.

Spojte se s námi  Nabídka nemovitostí

Jsme férový partner

Naše dlouholeté zkušenosti a vybudované hodnoty z nás dělají férového partnera, který hájí zájmy klienta. Ke každé spolupráci přistupujeme svědomitě a hledáme ty nejlepší způsoby, jak vyhovět požadavkům klienta.

Klient je u nás na prvním místě

Po dobu naší spolupráce jsme s klientem v kontaktu a pravidelně mu podáváme informace o průběhu obchodu. Může se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem, vždy mu rádi pomůžeme a vyjdeme vstříc, a to i po ukončení obchodu.

Nadstandardní realitní služby
a žádné starosti

V rámci naší spolupráce vám poskytneme kvalifikované posouzení a výběr nejvhodnějšího způsobu prezentace nemovitosti tak, abychom vám zajistili maximální výnos.

Oslovíme zájemce tištěnou i internetovou inzercí.

Profesionálně nafotíme nemovitost tak, abychom vyzdvihli její přednosti.

Vytvoříme videoprohlídky nemovitostí.

Převezmeme zodpovědnost za celý prodej a řádné uhrazení kupní ceny prostřednictvím úschovy.

Zajistíme prohlídky a odhalíme nesolidní zájemce.

Veškerý právní servis zprostředkovaný vlastním advokátem, který na celý proces dohlíží.

Podáme návrh na vklad vlastnického práva na katastr nemovitostí.

Pomůžeme s předáním nemovitosti a stěhováním.

Pomůžeme s přepisem energií a jednáním s úřady.

Poradíme, doporučíme a najdeme pro vás nové bydlení.

Zařídíme home staging.

Prohlédněte si naši aktuální nabídku nemovitostí 

Nabídka nemovitostí

Hypoteční centrum

Součástí našeho týmu jsou také odborníci na financování a hypotéky. V našem hypotečním centru poskytujeme jak odborné poradenství pro developery, tak pro zákazníky, kteří si kupují komerční či rezidenční nemovitosti. Během pár minut pro vás připravíme online srovnání aktuální nabídky 14 bank a stavebních spořitelen a najdeme pro vás to nejvhodnější řešení.

Pomůžeme vám při vyřízení úvěru pro koupi nemovitosti nebo při prodeji nemovitostí zatížených hypotékou. Veškeré formality vyřizujeme rychle a bezplatně. Hledáme nejvhodnější hypotéku s nejnižší úrokovou sazbou, pomáháme při refinancování a dokážeme řešit i velmi složité případy. Poradíme si s prodejem nemovitosti v situaci předčasného splacení půjčky, navázáním koupě nové nemovitosti či převzetím hypotéky ze strany kupujícího.

Obchodní oddělení

Ing. Jiří Brodina

Realitní makléř

778 889 015
brodina@mig.cz

Markéta Vaňková

Realitní makléř

739 457 004
vankova@mig.cz

Ing. Jiří Dejnožka

Realitní makléř

731 598 271
dejnozka@mig.cz

Blog