Přeskočit na hlavní obsah

Se smyslem pro realitu,
se smyslem pro krásu.

Jsme ryze česká firma, která se pohybuje na jihomoravském, a zejména brněnském realitním trhu téměř 20 let. Začínali jsme jako realitní makléři s širokým záběrem. Zabývali jsme se prodejem či pronájmem nejrůznějších rezidenčních i komerčních nemovitostí a sbírali zkušenosti. Vypracovali jsme se a nyní působíme jako developeři a investoři. Připravujeme projekty zahrnující přes 70 000 m² rezidenčních ploch.

V našich začátcích nás poháněla touha tvořit a dostat se na vrchol. Vyrostli jsme z pevného partnerství, na kterém si zakládáme. Postupem času jsme dozráli k propracovanému procesu tvorby, kdy se naše snaha rozšířila o element budování krásných staveb a propojení designu, architektury a udržitelnosti. Spolupracujeme s předními architekty a na projektech si dáváme záležet.

Historie firmy

Jsme firma, která se stále rozrůstá – a to jak z hlediska kapitálu, tak rozsahu portfolia nebo počtu zaměstnanců. Příležitostem jdeme vždy vstříc a se svými partnery dlouhodobě spolupracujeme. K projektům přistupujeme zodpovědně a vždy hledáme nejlepší cesty. Připojte se k nám a pojďme společně spojit krásné s užitečným.

2021

Jako developer už tvoříme celá území.

2019

Neustále investujeme.

2015

V developmentu jsme se definitivně shlédli.

2014

Zrealizovali jsme projekt Šelepka.

2012

Dokončili jsme první vlastní development Kartouzská.

2010

Boj s finanční krizí nás neskolil.

2009

Odkoupili jsme podíl od bývalých společníků = vzniká nová značka MIG.

2008

Přišly další investice.

2007

Dokončili jsme první vlastní výstavbu.

2005

Stali jsme se podnikatelem, společníkem druhé největší brněnské realitní kanceláře.

2003

V roce 2003 jsme měli možnost prvně investovat.

2001

Začínali jsme jako realitní makléři v komerci privatizace.

Hodnoty

Partnerství

Budujeme nové projekty a obchodní příležitosti, díky kterým se rozšiřuje naše pole působnosti. Jsme odpovědným partnerem a s našimi společníky vedeme otevřený dialog, jak nejlépe dosáhnout cíle. 

real-estate-insurance-house

Důvěra

Nestavíme jenom bydlení, ale tvoříme prostor pro život. Proto je pro nás budování vzájemné důvěry důležité, a to ve všech oblastech.

Kvalita

Vytváříme unikátní projekty s jasnou koncepcí. Jsme profesionálové a naše kvalita práce je podložena dlouholetými zkušenostmi v oboru.

Design

Design a umění obohacuje ducha. Vnímáme je jako důležitou hodnotu pro prostředí, ve kterém žijeme, pracujeme a tvoříme.

Spolupracujeme

Na našich projektech spolupracujeme s předními českými architekty, umělci a odpovědnými partnery.

Atelier RAW

Atelier 99

Břetislav Malý

Petr Kvíčala

Robert Trenz / Real Data

Ing. arch. Pavel Jura

Petr Dub

Pomáháme

V rámci společenské odpovědnosti jsme se letos stali partnerem Ligy vozíčkářů a Ambasadorem sociálního projektu Rehabilitace s odborným fyzioterapeutem pro děti, mládež a dospělé osoby s těžkým fyzickým a kombinovaným postižením. Naším cílem je podpořit lidi s postižením v pravidelném cvičení s odborným fyzioterapeutem na specializovaných cvičebních pomůckách. V rámci developmentu stavíme i bezbariérové byty a myslíme i na seniory a hendikepované.