Kariéra

Volejte zdarma

800 644 644

Staňte se expertem na reality. Staňte se součástí našeho týmu

 

Hledáme šikovné lidi na pozice realitní makléř a projektový manažer, kteří mají zájem o realitní trh a chuť se neustále vzdělávat. V našem týmu najdete 12 profesionálů, expertů na reality, development a finanční trh. Máme za sebou 80 developerských projektu a připravujeme celou řadu dalších, aktivně také zprostředkováváme prodej skrz naší realitní kancelář – v příštím roce náš čeká rozprodej více než 300 novostaveb.

Zajímavé projekty a zajímavé ohodnocení

Můžete se těšit nejen na práci na zajímavých projektech, ale také příjemné finanční ohodnocení. Nabízíme fixní plat na HPP + prémie, služební auto i k soukromému využití, telefon s neomezeným tarifem a samozřejmě také stravenky. Mezi další benefity patří také kurzy angličtiny, active sport karta a řada pravidelných školení, díky kterým se budete neustále posunovat dále. 

Co požadujeme?

Hledáme člověka, který je zodpovědný, spolehlivý, loajální, má pozitivní náhled na věc a zapadne do našeho týmu jako realitní makléř nebo projektový manažer. Napište nám o sobě a rádi spolu vše probereme osobně.

A pak už se jen můžete těšit na práci v krásném prostředí!

 

 

 

Napište nám