Dalším hostem Romana Šebely je Terezie Příhodová, která se v realitách pohybuje řadu let a dobře ví, jak náročná a komplexní je dnes práce kvalitního makléře. V rozhovoru se podíváme na to, jak se k realitám dostala, proč je marketing při prodeji nemovitosti stále důležitější a co všechno musí makléř za klienta umět zařídit.
Roman se zároveň vrací ke své vlastní zkušenosti z realitního trhu před dvaceti lety. Společně s Terezií porovnávají, co tehdy k prodeji nemovitosti stačilo a co je nutné zvládnout dnes — od prezentace přes komunikaci až po bezpečné dotažení celého obchodu.
V tomto díle se dozvíte:
- Cesta do realit: Jak se Terezie Příhodová dostala k práci realitní makléřky a co ji na tomto oboru baví.
- Makléř dnes vs. před 20 lety: V čem se práce realitního makléře nejvíce proměnila od doby, kdy se realitám věnoval Roman Šebela.
- Marketing nemovitostí: Proč jsou kvalitní fotografie, video, prezentace a správná komunikace základem úspěšného prodeje.
- Role makléře: Co všechno by měl dobrý makléř za klienta zařídit — od přípravy nemovitosti až po jednání se zájemci.
- Důvěra a bezpečný obchod: Proč je v realitách pořád nejdůležitější lidský přístup, zkušenost a schopnost provést klienta celým procesem.
Poslechněte si nový díl podcastu Developer na plnou hubu.
Poslechněte na Spotify
Poslechněte na Apple Podcasts
Podívejte se na Youtube
