O společnosti

Volejte zdarma

800 644 644

Na jihomoravském a zejména brněnském realitním trhu se pohybujeme již 10 let a díky získaným zkušenostem Vám garantujeme seriozní přístup s kvalifikovaným a zodpovědným jednáním. Do centra našeho zájmu stavíme klienta, jeho ochranu a profesionální zpracování požadavku, a to v co nejkratším čase a při zajištění maximální kvality našich služeb tak, aby klient odcházel spokojen a rád se k nám vracel.

MIG PARTNER s.r.o. a jeho makléři zajišťují komplexní zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí, a to především cihlových i panelových bytů, rodinných domů, rekreačních objektů, pozemků, komerčních objektů a ploch, průmyslových a skladových areálů. Samostatnou kapitolou naší činnosti je spolupráce s developerskými společnostmi, kterým zajišťujeme všechny realitní služby, marketingem začínaje a realizací samotných realitních transakcí konče. V této souvislosti lze zmínit velmi úspěšný developerský projekt Kovařka, o kterém se můžete vice dozvědět na www.kovarka.cz.

o-spolecnosti.jpg

Nedílnou součástí našeho servisu je inzerce na nejvyhledávanějších internetových realitních serverech, v časopise REAL CITY, direct marketing, profesionální právní servis zajištěný firemním právním zástupcem, finanční a daňové poradenství, ale i drobné služby pro klienty jako je vyřízení nejrůznějších formulářů a formalit. Díky našim zkušenostem je pro nás daná agenda rutinou, kterou vyřídíme rychle a zodpovědně.

Jako velmi účinný nástroj podpory obchodu využíváme unikátní, námi vytvořenou databázi s nabízenými nemovitostmi na straně jedné a s poptávajícími klienty na straně druhé. Tato databáze usnadňuje párování nabídky a poptávky a urychluje tak proces zobchodování nemovitosti.

Naše služby mají velmi široký záběr, mimo jiné jsme držiteli licence dražebníka, kterou jsme získali díky splnění přísných kvalifikačních předpokladů. Zajišťujeme sofistikované služby pro bytová družstva, provádíme správu nemovitostí, řešíme problémy prodávajících, jejichž nemovitost je zatížena zástavou či jiným omezením dispozičních práv.

K realitnímu obchodu přistupujeme zodpovědně, neváhejte a kontaktujte nás, postaráme se o Vás.

{block scripts} {var $scripts = $record->scripts()} {* Skript pro Google Tag Manager *} {foreach $scripts as $script} {$script->data()->content} {/foreach} {/block}