Byty

Domy

Pozemky
Komerční
Ostatní

Servis pro poptávající

Dnes a denně se staráme o více než 10 000 klientů evidovaných v našich databázích.

Poptávající klienti jsou pro nás stejně důležití jako klienti, kteří chtějí prostřednictvím naší realitní společnosti nemovitost prodat. Věnujeme jim mimořádnou péči a dlouhodobě se snažíme uspokojit jejich poptávku po nalezení odpovídající nemovitosti.

První kontakt s poptávajícím klientem se většinou realizuje při jeho dotazu týkajícího se konkrétní nemovitosti v naší nabídce. Pokud zjistíme, že nabízená nemovitost z některého důvodu nesplňuje požadavky klienta, naše starost o klienta nekončí.

S poptávajícím klientem se snažíme co nejkonkrétněji specifikovat jeho požadavky, především co se týče lokality a ceny nemovitosti. Ihned poté klient elektronickou cestou obdrží prezentační karty dalších nemovitostí, které jsou v naší databázi a které splňují specifikace klienta. V případě, že si klient nevybere ani z této široké nabídky, je klient zařazen do firemní databáze poptávajících klientů.

servis-pro-poptavajici.jpg

Klientům registrovaným v naší databázi jsou přednostně zasílány realitní nabídky naše i nabídky spolupracujících realitních společností. Klient se naším prostřednictvím dozvídá o nových nabídkách na trhu přednostně a zdarma. Klient získává elektronickou cestou i přehled o dalším obecném dění na realitním trhu prostřednictvím newsletteru, který je pravidelně rozesílán.

Pečlivá práce s poptávajícími klienty zrychluje významně nalezení odpovídajících nemovitostí, usnadňuje realizaci obchodu a zvyšuje spokojenost jak poptávajících, tak nabízejících klientů.

Registrujte se zdarma do našeho systému pro příjem (pro Vás) zajímavých nabídek a informací z dění na realitním trhu.

doporučujeme