Byty

Domy

Pozemky
Komerční
Ostatní

Servis pro poptávající

Dnes a denně se staráme o více než 10 000 klientů evidovaných v našich databázích.

Poptávající klienti jsou pro nás stejně důležití jako klienti, kteří chtějí prostřednictvím naší realitní společnosti nemovitost prodat. Věnujeme jim mimořádnou péči a dlouhodobě se snažíme uspokojit jejich poptávku po nalezení odpovídající nemovitosti.

První kontakt s poptávajícím klientem se většinou realizuje při jeho dotazu týkajícího se konkrétní nemovitosti v naší nabídce. Pokud zjistíme, že nabízená nemovitost z některého důvodu nesplňuje požadavky klienta, naše starost o klienta nekončí.

S poptávajícím klientem se snažíme co nejkonkrétněji specifikovat jeho požadavky, především co se týče lokality a ceny nemovitosti. Ihned poté klient elektronickou cestou obdrží prezentační karty dalších nemovitostí, které jsou v naší databázi a které splňují specifikace klienta. V případě, že si klient nevybere ani z této široké nabídky, je klient zařazen do firemní databáze poptávajících klientů.

servis-pro-poptavajici.jpg

Klientům registrovaným v naší databázi jsou přednostně zasílány realitní nabídky naše i nabídky spolupracujících realitních společností. Klient se naším prostřednictvím dozvídá o nových nabídkách na trhu přednostně a zdarma. Klient získává elektronickou cestou i přehled o dalším obecném dění na realitním trhu prostřednictvím newsletteru, který je pravidelně rozesílán.

Pečlivá práce s poptávajícími klienty zrychluje významně nalezení odpovídajících nemovitostí, usnadňuje realizaci obchodu a zvyšuje spokojenost jak poptávajících, tak nabízejících klientů.

Registrujte se zdarma do našeho systému pro příjem (pro Vás) zajímavých nabídek a informací z dění na realitním trhu.

doporučujeme

Prodej, byt 3+kk, 250m2

12 500 000 Kč
Shell & Core Dispoziční řešení bytu nebo domu je jedním z nejdůležitějších faktorů, podle kterého si vybíráte své budoucí bydlení. Každý má ale jiné nároky. Někomu příčka právě v těchto místech skvěle vyhovuje, druhému překáží, ne jinak je to s kuchyní, koupelnou a možná i ložnicí. Navrhnout si v tomto případě byt podle vašich představ nabízí právě tato nemovitost v režimu Shell & Core. Nabízíme Vám k prodeji dvě exkluzivní bytové jednotky v nejvyšším patře resortu Fénix v Židenicích. Jejich podlahová plocha je unikátní. První jednotka má užitnou plochu 250,6 m2 s terasami o ploše 149,1 m2 a druhá jednotka disponuje 248,35 m2 s terasami o ploše 154,5 m2. Obě jednotky lze samozřejmě propojit. Na terasách začne výstavba zimních zahrad z východní a jižní strany, která zvýší užitný prostor bytu mimo letní sezónu. Na terasy bude položena krytina. Všechny okna mají posuvné dveře značky Aluprof. Nynější dispozice bytu dle návrhu může být 1 pokoj s kuchyňským koutem, další 2 pokoje, předsíň, hala, koupelna, WC, šatna, WC + koupelna, prádelna, 2 zimní zahrady, 2 terasy. Podlahová plocha teras se nezapočítává do celkové podlahové plochy jednotky. Z bytů je unikátní výhled celé Brno, Petrov i Špilberk (za podívanou na ohňostroj už stačí jen vyjít na terasu a pohodlně se usadit). K bytu je možné zakoupit oddělené garážové stání, sklep. Vytápění v domě je centrální plynové. K bytům vás vyveze jak osobní, tak nákladní výtah. Nemovitost je bezbariérová. Škola, mhd i obchod je v těsné blízkosti. Pro více informací a nezávaznou prohlídku mne kontaktujte.
zobrazit