Byty

Domy

Pozemky
Komerční
Ostatní

Řešení exekucí

Vyřešíme Vaši dluhovou situaci, prodej nemovitosti zatížené exekucí, zástavou či jiným omezením dispozičních práv.

Stále častěji se v dnešní době setkáváme s klienty, kteří jsou vlastníky nemovitostí, jež jsou ať už z jakéhokoli důvodu zatíženy exekucí, zástavou či jiným omezením dispozičních práv. Do této nepříjemné životní situace se dnes může dostat člověk často nevědomky bez vlastního zavinění, nebo také smůlou. Přistupujeme k našim klientům bez předsudků a nabízíme řešení problému.

Zjistíme reálnou výši dluhů a navrhneme řešení situace. Nezastaví nás ani více finančních problémů současně, zabráníme dalšímu nárůstu nákladů. Zajistíme oddlužení nemovitostí, jejich prodej, vyplacení všech exekucí, dluhů, a to při zachování maximální diskrétnosti. Prodávajícím zajistíme náhradní bydlení. Věc řešíme rychle. Postaráme se o jednání s exekutory, zajistíme proces vyplácení exekucí i za použití vlastních prostředků, je-li to potřeba.

reseni-exekuci.jpg

Pro nezasvěceného člověka jde o velmi složitý, téměř nepřekonatelný úkol. Umíme jednat s věřiteli a vždy se opíráme o jasné argumenty. Zajistíme prodej Vaší nemovitosti i přesto, že je zablokovaná exekutorem. Zachovejte chladnou hlavu, neztrácejte čas a kontaktujte nás, jistě se dobereme optimálního řešení.

doporučujeme

Prodej, byt 4+kk, 120m2

S výhradním zastoupením majitele Vám nabízíme prodej luxusního bytu, včetně veškerého vybavení, v novostavbě Rezidence ANNA na ulici Anenská. Byt má dispozici 4+kk a výměru 120 m2 s terasou 25 m2, je v "italském nádechu" od architektů Jiřího Vlčka a Ondřeje Bořila. Z bytu, který je v nejvyšším podlaží domu, je nádherný výhled na Brno a hrad Špilberk. Kuchyňský kout, jídelní kout i obývací pokoj jsou v jednom velkém prostoru o velikosti 58 m2. Přístup na velkou terasu je právě z tohoto velkého prostoru s francouzskými okny, terasa je zařízena venkovním posezením. Ze strany kuchyňského koutu vstoupíte do pokoje pro hosty o velikosti 11 m2 se samostatnou koupelnou 4 m2. Do ložnice o velikosti 15 m2 je vstup ze strany obývacího pokoje a také je zde samostatná koupelna 10 m2. Pracovna je umístěna ze strany vstupu do bytu s přilehlou samostatnou toaletou. Vše je řešeno velmi optimálně pro příjemné využití majitele. Jde o výjimečné bydlení v centru Brna a samozřejmostí jsou dvě parkovací stání v podzemní garáži. Bytové vybavení je ve vysokém nadstandardu, kde je použita třívrstvá dýhovaná podlaha v matném laku, v koupelnách byla použita italská dlažba a obklady, také travertinové obklady stěn jsou z Itálie. U nábytku vyrobeného na zakázku se střídá lakovaná dýha v ořechu s lakovanými plochami v polomatu a s lakovaným sklem. Na namáhané plochy u jídelního stolu nebo v kuchyni použili autoři návrhu odolný corian a technistone, které odolávají jak vysokým teplotám, tak různým chemikáliím či skvrnám po ovoci nebo vínu. Všechny spotřebiče v kuchyni nesou značku Miele. Cenu Vám rádi sdělíme na dotaz v RK. Prohlídky jsou možné po dohodě s makléřem.
zobrazit