Byty

Domy

Pozemky
Komerční
Ostatní

Řešení exekucí

Vyřešíme Vaši dluhovou situaci, prodej nemovitosti zatížené exekucí, zástavou či jiným omezením dispozičních práv.

Stále častěji se v dnešní době setkáváme s klienty, kteří jsou vlastníky nemovitostí, jež jsou ať už z jakéhokoli důvodu zatíženy exekucí, zástavou či jiným omezením dispozičních práv. Do této nepříjemné životní situace se dnes může dostat člověk často nevědomky bez vlastního zavinění, nebo také smůlou. Přistupujeme k našim klientům bez předsudků a nabízíme řešení problému.

Zjistíme reálnou výši dluhů a navrhneme řešení situace. Nezastaví nás ani více finančních problémů současně, zabráníme dalšímu nárůstu nákladů. Zajistíme oddlužení nemovitostí, jejich prodej, vyplacení všech exekucí, dluhů, a to při zachování maximální diskrétnosti. Prodávajícím zajistíme náhradní bydlení. Věc řešíme rychle. Postaráme se o jednání s exekutory, zajistíme proces vyplácení exekucí i za použití vlastních prostředků, je-li to potřeba.

reseni-exekuci.jpg

Pro nezasvěceného člověka jde o velmi složitý, téměř nepřekonatelný úkol. Umíme jednat s věřiteli a vždy se opíráme o jasné argumenty. Zajistíme prodej Vaší nemovitosti i přesto, že je zablokovaná exekutorem. Zachovejte chladnou hlavu, neztrácejte čas a kontaktujte nás, jistě se dobereme optimálního řešení.

doporučujeme