Byty

Domy

Pozemky
Komerční
Ostatní

Realitní činnost

Profesionální a odpovědný přístup ke každému klientovi, každé nemovitosti, každé zakázce…

MIG PARTNER s.r.o. poskytuje komplexní služby při zprostředkování – koupi a prodej, pronájem či podnájem nemovitostí. Zajišťujeme kompletní servis ve všech segmentech nemovitostí - byty, rodinné domy, pozemky, ale i komerční prostory, objekty, průmyslové areály. Stranou zájmu nezůstávají ani rekreační objekty, zemědělské pozemky nebo třeba také velké investiční výnosové celky.

Při realitních transakcích se soustředíme zejména na zajištění právních jistot našich klientů. Servis nesestává pouze z profesionální inzerce a prezentace realitních příležitostí v elektronické i tištěné podobě, ale z celkového poradenství a z dotažení zakázky až do úspěšného konce, a to například včetně odborně vedených prohlídek nemovitostí, zajištění předání nemovitosti, přípravy podkladů a asistence při přepisu médií…

realitni-cinnost.jpg

Na silně konkurenčním trhu se snažíme dělat naši práci o to profesionálněji. Pro nabízející pečlivě zpracováváme marketingové prodejní strategie. Poptávající evidujeme v propracovaných databázích a obchody díky tomu často realizujeme velmi rychle.

Do středu zájmu stavíme klienta, jeho pohodlí, ochranu a zabezpečení jistot poskytováním profesionálních služeb při obchodování s nemovitostmi. Stavíme na desetileté praxi v oboru a nemalých zkušenostech.

Neváhejte a kontaktujte nás s Vaší nabídkou nebo se zdarma registrujte do našich databází pro příjem (pro Vás) zajímavých nabídek a informací z dění na realitním trhu.

doporučujeme