Byty

Domy

Pozemky
Komerční
Ostatní

Garantovaný prodej nemovitosti

Jistota prodeje pro nabízející. Prodáme Vaši nemovitost za předem pevně stanovenou cenu. Pokud v daném termínu neprodáme, pak ji sami vykoupíme.

Společnost MIG PARTNER s.r.o. nabízí zcela mimořádnou službu na českém realitním trhu: garantovaný prodej nemovitosti. Služba se týká segmentu nájemních (činžovních) domů s byty a nebytovými prostory. Nehraje roli, zda jsou jednotky obsazené či nikoliv. Z hlediska lokality jsou preferovány domy v okresních či krajských městech.

Společnost MIG PARTNER s.r.o. garantuje prodej dané nemovitosti za předem pevně stanovenou cenu v reálném termínu a současně za cenu vyšší, než je dnes tržní cena domu. Pokud by se prodej v daném termínu neuskutečnil, stane se kupcem sama společnost MIG PARTNER s.r.o. (nebo společnost blízká MIG PARTNER s.r.o.) a nemovitost za stanovenou cenu od majitele vykoupí.

garantovany-prodej-nemovitosti.jpg

Pro tuto službu je zásadní pečlivá analýza nemovitosti a jednotek v ní a správné stanovení tržní ceny. Tuto analýzu provede společnost MIG PARTNER s.r.o. na začátku transakce zdarma. Služba umožňuje majiteli maximalizovat svůj výnos a přitom ho nechává klidným ohledně skutečné realizace prodeje. V případě zájmu o tuto službu a více informací o ní nás neváhejte kontaktovat.

doporučujeme