Byty

Domy

Pozemky
Komerční
Ostatní

Financování nemovitostí

Pomoc při vyřízení hypotečního úvěru či úvěru ze stavebního spoření při koupi nemovitostí. Prodej nemovitostí zatížených hypotékou.

Pořizujete nové bydlení a nevíte, zdali dosáhnete na Vámi požadovanou výši hypotečního úvěru? Chcete tu nejlevnější hypotéku a nechce se Vám obcházet všechny banky? Považujeme za samozřejmé, že našim klientům pomůžeme při zařizování financování nemovitostí, ať už prostřednictvím banky či stavební spořitelny. Je to pro nás nedílnou součástí obchodu s nemovitostmi.

Díky naší praxi je pro nás tato agenda rutinou, šetříme drahocenný čas našich klientů. Vyřídíme za Vás všechny formality, rychle a bezplatně. Rádi Vám se vším poradíme a nabídneme řešení vyhovující právě Vaší situaci. Pomůžeme Vám spočítat a vybrat nejvýhodnější hypotéku, získat nejnižší úrokovou sazbu. Řešíme všechny typy úvěrů, jejich kombinace i velmi složité případy. Nebo již hypotéku máte a brzy Vám končí fixace úroku u hypotéky? Zajistíme refinancování Vaší staré nevýhodné hypotéky novým výhodnějším úvěrem.

financovani-nemovitosti.jpg

Postaráme se o prodej Vaší nemovitosti zatížené hypotečním úvěrem a vyřešíme agendu s příslušnou bankou, jedná-li se o předčasné splacení půjčky či převzetí hypotéky kupujícím Vašeho bytu či domu. Vyřešíme tuto situaci i v případě vazby na koupi jiné nemovitosti, zorganizujeme tento životní „kulový blesk“.

Společnost MIG PARTNER s.r.o. spolupracuje zejména s těmito bankami a spořitelnami: Česká spořitelna, a.s., Raiffeisenbank a.s., Hypoteční banka, a.s., UniCredit Bank Czech Republic, a.s., Československá obchodní banka, a. s., Komerční banka, a.s., Volksbank CZ, a.s., mBank (BRE Bank S.A.), Českomoravská stavební spořitelna, a.s., Stavební spořitelna České spořitelny, a.s., Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s., Raiffeisen stavební spořitelna a.s.

doporučujeme

Prodej, byt 3+kk, 250m2

12 500 000 Kč
Shell & Core Dispoziční řešení bytu nebo domu je jedním z nejdůležitějších faktorů, podle kterého si vybíráte své budoucí bydlení. Každý má ale jiné nároky. Někomu příčka právě v těchto místech skvěle vyhovuje, druhému překáží, ne jinak je to s kuchyní, koupelnou a možná i ložnicí. Navrhnout si v tomto případě byt podle vašich představ nabízí právě tato nemovitost v režimu Shell & Core. Nabízíme Vám k prodeji dvě exkluzivní bytové jednotky v nejvyšším patře resortu Fénix v Židenicích. Jejich podlahová plocha je unikátní. První jednotka má užitnou plochu 250,6 m2 s terasami o ploše 149,1 m2 a druhá jednotka disponuje 248,35 m2 s terasami o ploše 154,5 m2. Obě jednotky lze samozřejmě propojit. Na terasách začne výstavba zimních zahrad z východní a jižní strany, která zvýší užitný prostor bytu mimo letní sezónu. Na terasy bude položena krytina. Všechny okna mají posuvné dveře značky Aluprof. Nynější dispozice bytu dle návrhu může být 1 pokoj s kuchyňským koutem, další 2 pokoje, předsíň, hala, koupelna, WC, šatna, WC + koupelna, prádelna, 2 zimní zahrady, 2 terasy. Podlahová plocha teras se nezapočítává do celkové podlahové plochy jednotky. Z bytů je unikátní výhled celé Brno, Petrov i Špilberk (za podívanou na ohňostroj už stačí jen vyjít na terasu a pohodlně se usadit). K bytu je možné zakoupit oddělené garážové stání, sklep. Vytápění v domě je centrální plynové. K bytům vás vyveze jak osobní, tak nákladní výtah. Nemovitost je bezbariérová. Škola, mhd i obchod je v těsné blízkosti. Pro více informací a nezávaznou prohlídku mne kontaktujte.
zobrazit