Byty

Domy

Pozemky
Komerční
Ostatní

Financování nemovitostí

Pomoc při vyřízení hypotečního úvěru či úvěru ze stavebního spoření při koupi nemovitostí. Prodej nemovitostí zatížených hypotékou.

Pořizujete nové bydlení a nevíte, zdali dosáhnete na Vámi požadovanou výši hypotečního úvěru? Chcete tu nejlevnější hypotéku a nechce se Vám obcházet všechny banky? Považujeme za samozřejmé, že našim klientům pomůžeme při zařizování financování nemovitostí, ať už prostřednictvím banky či stavební spořitelny. Je to pro nás nedílnou součástí obchodu s nemovitostmi.

Díky naší praxi je pro nás tato agenda rutinou, šetříme drahocenný čas našich klientů. Vyřídíme za Vás všechny formality, rychle a bezplatně. Rádi Vám se vším poradíme a nabídneme řešení vyhovující právě Vaší situaci. Pomůžeme Vám spočítat a vybrat nejvýhodnější hypotéku, získat nejnižší úrokovou sazbu. Řešíme všechny typy úvěrů, jejich kombinace i velmi složité případy. Nebo již hypotéku máte a brzy Vám končí fixace úroku u hypotéky? Zajistíme refinancování Vaší staré nevýhodné hypotéky novým výhodnějším úvěrem.

financovani-nemovitosti.jpg

Postaráme se o prodej Vaší nemovitosti zatížené hypotečním úvěrem a vyřešíme agendu s příslušnou bankou, jedná-li se o předčasné splacení půjčky či převzetí hypotéky kupujícím Vašeho bytu či domu. Vyřešíme tuto situaci i v případě vazby na koupi jiné nemovitosti, zorganizujeme tento životní „kulový blesk“.

Společnost MIG PARTNER s.r.o. spolupracuje zejména s těmito bankami a spořitelnami: Česká spořitelna, a.s., Raiffeisenbank a.s., Hypoteční banka, a.s., UniCredit Bank Czech Republic, a.s., Československá obchodní banka, a. s., Komerční banka, a.s., Volksbank CZ, a.s., mBank (BRE Bank S.A.), Českomoravská stavební spořitelna, a.s., Stavební spořitelna České spořitelny, a.s., Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s., Raiffeisen stavební spořitelna a.s.

doporučujeme