Byty

Domy

Pozemky
Komerční
Ostatní

Diskrétní prodej nemovitosti

Prodej nemovitosti prostřednictvím obsáhlých interních databází bez veřejné inzerce a prezentace, při zachování Vašeho soukromí.

Již deset let tvoříme v souvislosti s nemovitostmi unikátní oborově tříděné databáze klientů a kontaktů. K dnešnímu dni je v databázích evidováno přes 10 000 osob. Díky této dlouholeté práci jsme schopni prodávat některé unikátní nemovitosti bez veřejné inzerce a prezentace.

Ne každý ocení, když sousedé vidí jeho vilku na internetu včetně fotek z ložnice či jacuzzi. Ne každá firma je ráda, když její konkurence vidí v časopise, že prodává svůj výnosný areál a mění strukturu investičního majetku. Ne každý chce sdělit okolí, že je nucen řešit exekuci na majetku. Nabízíme Vám tak diskrétní prodej nemovitosti.

sluzby/diskretni-prodej-nemovitosti.jpg

Diskrétní prodej nemovitosti spočívá v nabídnutí Vaší nemovitosti pouze konkrétním poptávajícím klientům evidovaným v naší databázi prostřednictvím telemarketingu či emailu. Nemovitost není nikde inzerována a Vaše soukromí tím není nijak veřejně dotčeno.

Spolupráce začíná nezávaznou bezplatnou konzultací, stanovením reální ceny nemovitosti, dohodou nad strategií prodeje. Postup nabízení je neustále dokumentován a prodávající je průběžně informován. Právní agenda je komplexně zajištěna prostřednictvím našeho firemního právníka, s důrazem na ochranu klienta. Veškerá agenda probíhá „na klíč“ a při zachování maximální diskrétnosti za zdmi našich kanceláří.

Pokud Vás služba zaujala, neváhejte nás kontaktovat, nebo se registrujte do našich databází jako příjemce konkrétních nabídek.

doporučujeme