Byty

Domy

Pozemky
Komerční
Ostatní

Sponzoring

SOS dětské vesničky

Září 2012 - Podpořili jsme věcným darem SOS dětskou vesničku Brno-Medlánky. Sdružení SOS DV je nezisková organizace, která pomáhá dětem ohroženým či již postiženým ztrátou rodičovské péče. Historie SOS DV se píše od roku 1969 a dnes je hlavním úkolem sdružení výkon pěstounské péče a školení pěstounů, kterým poskytuje servis a odbornou psychologickou a pedagogickou pomoc. Letos byly v Medlánkách zprovozněny 4 nové pěstounské byty, které jsme vybavili nábytkem.

Dětský den Lažany

Červen 2012 - Podpořili jsme finančním darem konání dětského dne v obci Lažany. Dne 2.6.2012 se v areálu TJ Sokol Lažany konal každoroční dětský den. Návštěvníci ocenili pestrou zábavu, kterou tentokrát ozvláštnily triky a skoky jezdců freestyle FMX motokrosu. Viděli jsme také čtyřkolky, koně, lanové centrum, historická vozidla VB, vojenskou bojovou techniku a zásahy hasičů (žízně :-). To vše z horizontu skákacího hradu, trampolíny, létajícího balonu a vrtulníku.

Squash Moravská Slavia

Prosinec 2011 - Podporujeme sportovní klub Squash Moravská Slavia Brno. V roce 2011 jsme se finančním darem stali partnerem soutěže o Pohár Moravské Slavie. Vítězem se tentokrát stal domácí hráč Martin Kollár. Sportovní klub Moravská Slavia je registrován od roku 2003 v České asociaci squashe, jeho členská základna sestává z více než 50 hráčů a mezi hlavní priority klubu patří kromě úspěchů družstev v jednotlivých ligových kategoriích zejména rozvoj mladých hráčů a hráček.

doporučujeme