Byty

Domy

Pozemky
Komerční
Ostatní

Kariéra

Máte ambice prosadit se, vydělat si na své cíle? Chcete být členem úspěšného týmu?

Přidejte se k nám – nebudete součástí velké mašinérie – hledáme skutečné osobnosti, které se chtějí stát profesionály na realitním trhu.

REALITNÍ PROFESIONÁL

Jste orientovaní na výkon a nenecháte se snadno odradit? Preferujete flexibilní pracovní dobu? Součástí naší práce je neustálá komunikace s lidmi, z toho plynoucí zklamání, ale také spousta úspěšných obchodů.

MIG PARTNER s.r.o. je úspěšná realitní společnost s moderním přístupem k realitnímu trhu:

-         máme 16 000 klientů v databázi, respondentů pravidelného newsletteru

-         je za námi práce na 45 developerských projektech a máme podepsané výhradní smlouvy na dalších 6

-         během následujícího roku nás čeká rozprodej více než 300 novostaveb

-         k obchodu přistupujeme aktivně, neustále vyvíjíme nové prodejní kanály

-         máme vlastní úspěšný školící systém, nové kolegy zdarma během 6-ti měsíců vyškolíme

V případě vysokého pracovního nasazení a dobrých výsledků Vás čeká osobní růst, práce na kvalitních projektech, stálá podpora společnosti a výborné ocenění.

Pokud jsme Vás zaujali a vidíte se jako vhodný kandidát, zašlete nám svůj životopis na email mig@mig.cz

doporučujeme

Prodej, byt 4+kk, 120m2

S výhradním zastoupením majitele Vám nabízíme prodej luxusního bytu, včetně veškerého vybavení, v novostavbě Rezidence ANNA na ulici Anenská. Byt má dispozici 4+kk a výměru 120 m2 s terasou 25 m2, je v "italském nádechu" od architektů Jiřího Vlčka a Ondřeje Bořila. Z bytu, který je v nejvyšším podlaží domu, je nádherný výhled na Brno a hrad Špilberk. Kuchyňský kout, jídelní kout i obývací pokoj jsou v jednom velkém prostoru o velikosti 58 m2. Přístup na velkou terasu je právě z tohoto velkého prostoru s francouzskými okny, terasa je zařízena venkovním posezením. Ze strany kuchyňského koutu vstoupíte do pokoje pro hosty o velikosti 11 m2 se samostatnou koupelnou 4 m2. Do ložnice o velikosti 15 m2 je vstup ze strany obývacího pokoje a také je zde samostatná koupelna 10 m2. Pracovna je umístěna ze strany vstupu do bytu s přilehlou samostatnou toaletou. Vše je řešeno velmi optimálně pro příjemné využití majitele. Jde o výjimečné bydlení v centru Brna a samozřejmostí jsou dvě parkovací stání v podzemní garáži. Bytové vybavení je ve vysokém nadstandardu, kde je použita třívrstvá dýhovaná podlaha v matném laku, v koupelnách byla použita italská dlažba a obklady, také travertinové obklady stěn jsou z Itálie. U nábytku vyrobeného na zakázku se střídá lakovaná dýha v ořechu s lakovanými plochami v polomatu a s lakovaným sklem. Na namáhané plochy u jídelního stolu nebo v kuchyni použili autoři návrhu odolný corian a technistone, které odolávají jak vysokým teplotám, tak různým chemikáliím či skvrnám po ovoci nebo vínu. Všechny spotřebiče v kuchyni nesou značku Miele. Cenu Vám rádi sdělíme na dotaz v RK. Prohlídky jsou možné po dohodě s makléřem.
zobrazit