Byty

Domy

Pozemky
Komerční
Ostatní
detail článku

Odborné poradenství zdarma

Pro poslední 3 měsíce roku 2012 jsme pro Vás připravili něco navíc – odborné konzultace Vašich realitních strastí zdarma.

Nabízíme Vám nezávaznou schůzku s našimi makléři, kteří Vám poskytnou zdarma poradenství ohledně vývoje realitního trhu, ohledně Vaší nemovitosti či Vašeho problému, který s nemovitostí souvisí. Naši profesionálně vyškolení makléři s Vámi mohou probrat reálnou tržní cenu Vaší nemovitosti, pozici Vaší nemovitosti na trhu, jakým způsobem lze provést výměnu Vaší nemovitosti za menší či větší, jak nemovitost nejlépe prodat. Mohou vysvětlit situaci na realitním trhu, pomoci najít nemovitost pro Vás, poradit s financováním, představit Vám téměř všechny projekty novostaveb v Brně a blízkém okolí. Budete-li chtít, poradíme Vám, jak se zbavit exekuce na nemovitosti, jak pronajmout byt, jak ušetřit na hypotéce, jak převést družstevní byt do OV atd.

Výsledkem konzultace by měl být realistický návrh řešení Vaší situace. Poradenství se může konat ať už v naší kanceláři, přímo ve Vašem domově nebo na místě, kde se nemovitost nachází.

článek připravil(a)
Šebela Roman
800 644 644
doporučujeme